Tak za tohle jsme dostávali pětky. Pětky "jako Brno".

středa 22. červenec 2009 12:08

Před chvílí mi syn poslal odkaz na výzvu jakéhosi sociálnědemokratického papaláše jménem Miroslav Baláž, toho času Liberec. Onen blábol nese název "Výzva ze Dne 2009-07-21" a ten, kdo ji psal by měl požádat, aby mu byl vrácen sobotáles. Konečně - posuďte jeho výtvor sami.

      V tomhle textu dostává česká gramatika i sloh pořádně na frak. Nejdříve jsem chtěl pravopisné chyby opravit, ale pak mne napadlo, že bychom si mohli zahrát hru - kdo najde nejvíce gramatických chyb (sloh vynecháme, protože ten je v tomto případě neopravitelný).

Text výzvy:

 

Kancelář
člena Krajského Výkonného Výboru
ČSSD Liberec

Výzva ze Dne 2009-07-21


Výzva všem cestovním kancelářím a pobočkám,

Výzva všem slušným cestovním kancelářím a pobočkám, já a mi všichni občané, které zastupuji chceme 100% jistotu, jako máte vy 100% peníze od nás zákazníků, kteří využívají Vašich služeb.

Vyzívám Vás všechny, začněte se chovat k občanům České Republiky konečně slušně!
Jako člen ČSSD KVV Libereckého kraje, Vás všechny cestovní kanceláře vyzívám ke slušnému jednání.

Tím co provedla cestovní kancelář pana Fischera, jsem ztratil důvěru na všechny cestovní kanceláře! Chcete důvěru zpět? Tak se podle toho chovejte ke svým zákazníkům. Dnes důvěřuji jen Čedoku, tato kancelář tu je pro zákazníky od r. 1920, a tu využívám od r. 1973 jako ji využíval můj děda od r.1920
Poděkujte těm kancelářím co nás občany již okradli. Ztracená důvěra je nejhorší věc, co se může firmě přihodit!

Žádost kanceláře, tuto zprávu přepošlete všem cestovním kancelářím, kteří nabízejí služby občanům České republiky, Jinak to bude další evropská ostuda!
Děkuji Vám všem, kteří si tuto výzvu vezmou k srdci, aby si pracující lid odpočinul od celoroční pracovní aktivity.
S pozdravem Miroslav Baláž

 

      Tak jste si početli? A také kroutíte nevěřícně hlavou, co všechno je možné sociálnědemokratickou hlavou vypotit? A nedělám si iluze, že by to se to nemohlo stát i v jiných stranách. Zkrátka - úroveň politiků na jakékoli úrovni je velice nízká a má čím dál více klesající tendenci. Ale abych byl spravedlivý. Také já občas udělám v textu chybu, ale za takovýhle "výtvor" bych se musel plazit kanály. 

      Lingvista Baláž (pro Baláže - lingvista = jazykovědec) na konci uvádí: "...jinak to bude další evropská ostuda."  Ostuda to už je. Ale Balážova. Kdyby si tohle jeho děda v roce 1920 přečetl, sundal by opasek a vnoučka by řezal, řezal a řezal.

 

http://zpravy.idnes.cz/myslete-na-pracujici-lid-pokaral-cestovky-socialni-demokrat-prp-/domaci.asp?c=A090721_172826_domaci_bar

Luděk Kaplan

Luděk Kaplan

Luděk Kaplan

O všem, co s sebou přináší život, ale také o historii dávné, nedávné i současné.

Osadník z české kotliny v nejlepších letech, dívající se na vše kolem sebe vlastníma očima.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora