Kuš babo! Ivan

neděle 26. červenec 2009 20:24

Před chvílí nás opustil Tálibán a já jsem měl čas se po pěti dnech podívat do novin. Ve čtvrtečních LN jsem narazil na článek s titulkem "Paroubek chválí manželku a doufá v ještě větší čtenost". Po jeho přečtení jsem musel sednout k počítači a napsat tohle povídání. Ještě na vysvětlenou - Tálibán = vnoučata.

Paroubek v článku veřejně pochválil svou manželku Petru. "Myslím si, že se shodneme, že moje žena je chytrá dáma a má také smysl pro humor," řekl v souvislosti s jejím vyznáním ze společné dovolené. A také se pochlubil, že si její blog s vyznáním přečetlo už 100 000 čtenářů. Tak jsem jej podruhé (a  doufám, že naposledy) otevřel a začetl se hlavně do reakcí čtenářů. A ejhle. Čtenářů sice hodně, ale minimálně devadesát procent z nich, soudě podle reakcí, má z manželů Paroubkových srandu a paní Petru za dámu  inteligencí neoplývající. Protože jsme se při čtení reakcí upřímně bavil i já, dovolím si Vám některé předložit. Třeba se pobavíte také.
 
Reakce čtenářů jsem nijak neupravoval. Jsou zde v podobě, v jaké byly napsány.
 
 

Pani Paroubkova,
Jirka muze byt uzasny manzel, ale jako politik, nedejboze premier, je to vazne des. To ze je galantni, plave, cvici, obcas vyvenci psa nebo ze udajne vyhrava vsechny televizni debaty bohuzel neni dostatecna kvalifikace pro premierskou funkci.
Napriklad moje babicka je taky naprosto uzasny clovek, ale za premierku bych ji urcite nechtel.
Jinak, neuvazovali jste o tom, ze by se Jirka zachoval statotvorne a sel misto vas na materskou?
Preji prijemny zbytek dovolene

 

hned jsem si vzpomněl na projev obhajoby pí. Paroubkové první , Jirka je upřímný a milý, nedlouho po projevu byla pí. Paroubková první odkopnuta do zapomnění, nahradila ji pí. Paroubková druhá se stejným projevem.

 

Paní Paroubková, toho jména druhá.
Škoda že už nevychází Dikobraz ! Už dlouho jsem se tak nesmál jako u vašeho článku ! Přeji vám klidné těhotenství a snadný porod. Jó, a ať je vaše dítě krásné po otci a chytré po matce.

 

Co by o něm asi tak napsala jeho bývalá? Případně co o něm napíšete za 10 let až si najde ještě mladší...

 

Jako fór dobrý. :-D (ale v kontextu toho, co očekávám od politika ... tak trapný).
Zítra očekávám od Paroubka ódu na manželku. (hlavně aby neopajcoval nějaký 30 let starý elaborát - jedna nebo druhá by se mohla urazit).

 

Petra Paroubková: Óda na pejska.
Jak tak trávíme krásnou dovolenou, hned se svět zdá hezčí. Pod vlivem všech těch endorfinů si dovolím trochu se nechat unést a napsat pár vět o svém pejskovi. Jistěže nebudu objektivní, mám ho přece ráda. Jistěže budu infantilní, je to přece óda na meho pejska.
Můj pejsek je nesmírně inteligentni. Třeba dnes dopoledne byl zabrán do hryzani kosti. Já jsem se zatím snažila uhnízdit na lehátku . Díky svému nemotornému a rostoucímu břichu jsem měla potiže se uhnízdit. Můj pejsek najednou upustil kost, přeletěl asi deset metrů a přiskočil mi na pomoc. Strčil do mě něžně svým roztomilým čumáčkem..a šup!..byla jsem uhnizděna. Báječný pejsek. Mám ho moc a moc a moc ráda.


Zasílám pár endorfinů......Vaše Petra P.

 

Díky.
S chutí se něčemu zasmát, to jsem dnes už potřeboval.

 

A fakt Jyrka uletěl těch 10 m? A bez mezipřistání? To teda čumím, to by byl premiér.

 

Petra Paroubková: Jak jsme byli na houbach.
Jednoho krásného slunečného dne jsme se já a Jirka rozhodli ze pujdeme na houby. Limuzina nas dovezla na okraj lesa a nase dobrodruzstvi zacalo. Jeden clen ochranky ( byli tam kvuli divocakum) nesl kosicek a ten druhy nesl nozik a odhanel komary. Jirka mel na sobe ruzovy oblek od Armani, a ja rozkosne letni saticky. Po nekolika krocich jsem nasla hribek! Rostl blizko oranzoveho praporku a byl perfektni. Chtela jsem ho sebrat, ale díky svému nemotornému a rostoucímu břichu jsem mela potize se ohnout. Jirka galantne priskocil a hribek sebral. Pak jsme take nasli par lisek a kozaku. Bylo to moc zabavne a take poucne. Napriklad jsem se naucila ze houby rostou blizko oranzovych praporku. Asi po 12 minutach houbareni jsme nasedli do limuziny a jeli zpatky do civilizace.
PS, Take jsem nasla jeden podpapirak na coz jsem obvzlaste hrda. Vase Petra.P

 

Paní Paroubková, pokud máte nutnou potřebu pět ódy na svého manžela. Muže kterého velká část tohoto národa nemůže ani cítit, tak prosím, ale nezasírejte s tím, zprominutím web. Opravdu nechápu co to dělá na serveru aktualně.cz ?! Mimochodem je hezké že se k vám Váš manžel chová tak pěkně.. proč mám ale pocit, když se na něj dívám v televizi - že se chová povýšeně a nadutě ? Ale jedno se Vám musí nechat. Když jsem si představil Jyrku jak skokem přelétne deset metrů tak jsem se opravdu vduchu zasmál.

 

Nu, ja to udelal nasledovne - nejdriv jsem napsal prispevek blondyne, pak jsem si odzdola precetl nektere uchvatne prispevky pro blondynu - u vetsiny jsem se od plic chechtal - ale kdyz jsem se doctl k tomu co napsala chudak blondyna ztuhly mi rysy, nebot netusim jestli chtela abych se chechtal ci blil. A tak rikam jen GOTT MIT UNS!

 

Petro... promiň.... nezlob se.... já Jyrku neměl rád.... Ale teď. Pláču a jsem ze sebe znechucen, že jsem kdy o něm řekl křivé slovo.... Už to nikdy neudělám. Petro. Ty jsi mi otevřela oči.... Děkuji ti..... Z celého sociálnědemokratického srdce.....
P.S.: myslíš to fakt vážně ???? Nestydíš se fakt ani trochu ????

 

Paní Paroubková, takové vyznání jste měla říct manželovi, nikoliv národu. Zcela osobní věci stále sdělujete národu, pak až hystericky reagujete, když se o vašich soukromých věcech píše. A tvrzení, že manžela znáte je troufalé. Soudný člověk ví, že mnohdy překvapí sám sebe. I přes váš srdceryvný příspěvek jsem přesvědčena, že váš manžel má rád především sám sebe a lidi jsou mu lhostejní. Kromě několika málo vyvolených!!! Bohužel mluvím z vlastní zkušenosti. Tak znám pro změnu vašeho muže já.

 

Vážená paní Petro,
nejlepší by bylo,kdyby Váš manžel na té dovolené zůstal.Dokonce si troufám tvrdit,že by Vám a Jirkovi tu celoživotní dovolenou platil celý národ.Vyšlo by nás to totiž daleko levněji,než peníze,které soudruh Jirka "vydělá" spolu s "dr"Rathem ve své "práci",která jde z peněženek danového poplatníka.

 

Je to obyčejný zápis z deníčku nevyzrálé adolescentky. O jakém břichu paní Petra mluví? V této zemi je tisíce těhotných žen a nikdo o nich netroubí do světa. Tento blog je o ničem. Povaha páně Paroubka je národu známa a nic na tom nezmění dívčí psaní

 

Opravdu nemůžu uvěřit,že to vše myslíte paní Paroubková 2 vážně!Vždyť ani mistr sarkasmu P.Čtvrtníček by nenapsal lepší text.Myslím,že endorfiny na Vás působí více,než by mohlo být panu Tvrdíkovi milé.Jako volička ODS Vám děkuji.Jinak by mne zajímalo,na které rozkošné pláži to honíte svůj slunečník.Dejte vědět příště a pošlete mi pohled.Jako zdravotní sestra se asi dlouho k moři nepodívám.Až se začnou rozdávat důchodcům 13.důchody můžu na zvýšení svého platu na dlouho zapomenout.

 

Chudák holka

 

Endorfiny se v značném množství uvolňují i při umírání.

 

Kuš,babo!Ivan.


Zachraňte svět,před takovou zkázou,jako je Paroubek.Vnitřní krása,podle pí.Paroubkové asi hraničí s nádorem na mozku.Doporučuji-operaci mozku a pak očí.....

 

Navěky amen,Paroubkovi na krk kámen !

 

Mlčeti zlato, vážená paní Paroubková...


Paní Paroubková!
Pošlete nám sem nějakou fotečku z dovolené. Třeba jak Jirka dělá velrybu.
Prosím,prosím.

 

Co to na tý dovolený berete, to musí bejt jííízda


Brečím smíchy...
Petro, hlavně žádný stud a valte na nás další články. Pro okurkovou sezónu jste poklad.

 

Slyseli jste slovo bozi!


Paní Petru nechal Kočka asi moc dlouho na řetízkáči až se jí z toho zamotala hlava.

 

Paní Petro, prosím, připomeňte mi, co vlastně ten Váš manžel dělá? Jaká je jeho náplň práce?


Pane Paroubku, Vy už jste začal psát blogy i pod pseudonymem Petra Paroubková?

mám návrh - co kdyby p. Paroubek odešel na trvalou dovolenou? Všichni by byli spokojeni!

 

No nasmál jsem se ukrutně ....


Kdyz minula soudruzka Paroubkova pela odu na manzela, byl do roka rozvod

 

 

Luděk Kaplan

Luděk Kaplan

Luděk Kaplan

O všem, co s sebou přináší život, ale také o historii dávné, nedávné i současné.

Osadník z české kotliny v nejlepších letech, dívající se na vše kolem sebe vlastníma očima.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora